RaKe Jalkapallojaosto

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Voit tutustua joukkueiden toimintaan suoraan valitsemalla ylävalikosta haluamasi jaoston. Joukkueet- tai ryhmät- valikon alta yksittäisen sivuston. Sivustoilta löydät helposti joukkueet uutiset ja kalenterit. Yhteystiedot löydät Toimihenkilöt-valikon alta

Lue lisää »
Tiedotteet
Poimintoja jaoston otteluista
P09 SuperpallotOpel-liiga
27
Elo
klo 19:00
Harjulan kenttä, Verkkotie Järvenpää
Jäps P09 Sininen C - Mustat Mustat
-
P09 SuperpallotOpel-liiga
27
Elo
klo 17:30
Rajamäen liikuntapuisto, takanurmi
Keltaiset Keltaiset - HyPS Sininen
-
P09 SuperpallotMäntsälän Urheilijoiden P09 Turnaus
25
Elo
klo 9:50
Mäntsälän nurmikentät
Useita vastustajia -
-
T06-07 HelmipallotT12 Nelonen
23
Elo
klo 18:00
Kankurin TN A
HyPS/punainen - Helmipallot sin Helmipallot sin
-
P10-11 PallohaitJokela Kyläliiga
23
Elo
klo 17:50
Intersport Puhos Areena Raturinkuja, Jokela
Jokelan Kyläliiga -
-
T10-11 TimanttitytötOPEL-Liiga
22
Elo
klo 17:40
Rajamäen urheilupuisto, takanurmi 2
- VJS Valkoinen
-
Miehet - EdustusMiehet Vitonen
21
Elo
klo 19:30
Kisapuisto TN
FC Kuusysi/2 -
-
P06 Leijonat / P07 SudetOpel-liiga P11 taso 2
21
Elo
klo 19:00
Perttulan nurmet, Vaiveronkatu 70, Hyvinkää
HyPS Punainen - Sudet Sudet
-
T06-07 HelmipallotT12 Kakkonen
21
Elo
klo 18:45
Rajamäki 2 N 8D
Helmipallot val Helmipallot val - FC Viikingit/punainen
-
P10-11 PallohaitOpel Liiga
21
Elo
klo 18:30
Rajamäen Urheilupuisto, Takanurmi
- JäPS Valkoinen B
-
P09 SuperpallotOpel-liiga
21
Elo
klo 18:00
Havukosken tn, Koivukylänväylä 32, Vantaa
KoiPS P10 Sininen - Keltaiset Keltaiset
-
P09 SuperpallotOpel-liiga
20
Elo
klo 17:30
Rajamäen liikuntapuisto, takanurmi
Mustat Mustat - KeiKa Musta
-
T06-07 HelmipallotTurnaukset
19
Elo
klo 9:00
Hyvinkään pallokenttä, Kankurinkatu
- Hyps-turnaus
-
T06-07 HelmipallotTurnaukset
18
Elo
klo 9:00
Hyvinkään pallokenttä, Kankurinkatu
- Hyps-turnaus
-
P08 PallosalamatP10 Mustat
17
Elo
klo 19:15
Hansavalkama TN ½ B
KaPy/Valkoinen - Musta Musta
1-3
P10-11 PallohaitJokela Kyläliiga
16
Elo
klo 17:50
Intersport Puhos Areena Raturinkuja, Jokela
Jokelan Kyläliiga -
-
P06 Leijonat / P07 SudetOpel-liiga P11 taso 2
16
Elo
klo 17:30
Rajamäen Liikuntapuisto, Kiljavantie 4, Rajamäki
Sudet Sudet - KoiPS Valkoinen
6-3
Miehet - EdustusMiehet Vitonen
15
Elo
klo 19:00
Orimattila N
OPedot -
-
T06-07 HelmipallotT12 Kakkonen
15
Elo
klo 18:40
Rajamäki 1 N
Helmipallot val Helmipallot val - Gnistan/sinikeltainen
5-0
P06 Leijonat / P07 SudetP12 Kolmonen
15
Elo
klo 18:15
Kisapuisto TN ½ A
FC Reipas/Raita - Leijonat Leijonat
2-2
P10-11 PallohaitOpel Liiga
15
Elo
klo 18:00
Tuusulan UK tn Kilpailukuja, Tuusula
TUPS Valkoinen -
-
T10-11 TimanttitytötOPEL-Liiga
15
Elo
klo 17:30
Aulis Aktia Areena, Sorvatie 18 Vantaa
Kopse T10-11 Vihreät -
3-10
T06-07 HelmipallotT12 Nelonen
14
Elo
klo 18:40
Rajamäki 2 N
Helmipallot sin Helmipallot sin - KOPSE/Pantterit
0-2
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
15.08.2018 Tule mukaan RaKen tyttöjen ja naisten harrastejoukkueisiin! » (B-Tytöt/Naiset harraste)
15.08.2018 Helmipallojen kesämuistoja - Jymy Cup » (T06-07 Helmipallot)
15.08.2018 Timanttitytöt Opel Liiga Kopse-RaKe » (T10-11 Timanttitytöt)
12.08.2018 Sudet neljänneksi NouLa Cupissa Järvenpäässä, Leijonilla vahva alku Piirisarjassa » (P06 Leijonat / P07 Sudet)
11.08.2018 Syyslomaviikon Sporttileiri » (Jaoston pääsivusto)
Jalkapallo
«  Elokuu   »
Kategoriat