Veikko Ollilan hiihdot 2019 (P) tulokset
30.1.2019 15:06 Uutiset / Jaoston etusivu

Veikko Ollilan hiihdot 2019 (P) tulokset

Veikko Ollilan hiihdot 2019 (P)

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

Kilpailun sarjat: M4; N4; M6; N6; M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14; N14; M; N16

M4 Miehet 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Aatos Eskelinen          Rake             6.28,5            6
  2. Iivo Niemi               -                7.16,6            5

Sarjaluettelo

N4 Naiset 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Jooa Luopa               -                7.31,9           71
  2. Topias Siihola           -               10.38,2           12

Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Isla Kivimäki            -                6.06,4           15
  2. Essi Siihola             -                6.07,6           14
  3. Viivi Halonen            -                6.33,9           19
  4. Fanny Hernesniemi        -                6.59,9           18
  5. Liina-Marja Kanto                         7.01,4           20
  6. Aada Riekki                               8.21,9           13
  7. Seela Kivimäki           -               10.00,8           16
  8. Anette Pirinen           -               20.16,4           17

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Emil Ahoniemi            -                4.05,0           23
  2. Lasse Mustonen           -                4.18,1           26
  3. Onni Sirenius            Rake             4.25,5           22
  4. Lukas Ahoniemi           -                4.30,2           21
  5. Velmeri Peiponen         HyRa             5.21,4           24
  6. Aki Siihola              -                5.34,1           25

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Janna Luopa              -                4.28,0           28
  2. Vilja Hyvämäki           -                4.46,5           31
  3. Fanni Olbert             -                5.31,7           29

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Elis Köpsi               Rake             3.26,1           35
  2. Antti Forsström          -                4.13,2           39
  3. Aaro Niemi               -                5.38,1           38
  4. Aku Ranta                Rake             6.12,4           37
  5. Aleksi Pirinen           -                6.40,5           36

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Iida suihkonen           Rake             3.59,3           43
  2. Iitu Olbert              -                5.35,6           42
  3. Nea Ovaska                                5.41,2           40
  4. Siiri Tikkaoja                            5.55,0           44

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Elias Eskelinen          Rake             9.00,0           45

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Anni Töyrylä             HyHi             9.23,6           47

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Touko Salmikivi          Rake             7.13,1           56
  2. Emil Köpsi               Rake             8.17,6           51
  3. Touko Hyvärilä           HyHi             8.44,8           55
  4. Lauri Iso-Tryykäri       Rake             9.19,3           50
  5. Eemeli Liukkonen         Rake            10.20,2           53
  6. Kasperi Kemppainen       Rake            11.30,0           52

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Alisa Ranta              Rake            11.08,3           58

Sarjaluettelo

M Miehet 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Taneli Harjunpää         -                7.08,0           59

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

Sarjaluettelo


   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Huhtikuu   »
Kategoriat